Duchesse Męskie majtki chłonne, rozmiar M, 10 szt.

Potrójna ochrona i przyjemne uczucie suchości na co dzień

Nowość w sklepie!

31,99 zł

(3,20 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Przy lekkim i średnim stopniu nietrzymania moczu
  • Anatomicznie dopasowane i z celulozą
  • Potrójna ochrona i wysoka dyskrecja

Kupowane często z Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt.

Duchesse Męskie majtki chłonne, rozmiar M, 10 szt. 31,99 zł (3,20 zł / szt.)
Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt. 16,99 zł (1,70 zł / szt.)
Cena całkowita: 48,98 zł
Opis

Męskie majtki chłonne Hygiene-Pants Men M zostały opracowane specjalnie z myślą o lekkim i średnim stopniu nietrzymania moczu i zapewniają dyskretną ochronę na co dzień. Jednorazowe majtki są dopasowane do męskiej anatomii, a materiał z celulozy zapewnia przyjemne i suche uczucie podczas noszenia.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Potrójna ochrona: Zapewniają niezawodną ochronę i poczucie bezpieczeństwa na co dzień.
  • Anatomiczne dopasowanie: Specjalnie dopasowane do męskiej anatomii.
  • Neutralizacja zapachów: Skutecznie zatrzymują nieprzyjemne zapachy, zapewniając wysoką dyskrecję.
  • Komfort noszenia: Materiał z celulozy zapewnia suche uczucie na skórze.
  • Dyskretna konstrukcja: Nierzucający się w oczy, męski design w kolorze niebieskim pozostaje niewidoczny pod ubraniem.

Nr art.: MUE-95021194
Zawartość: 10 szt.
EAN: 4009408039755
Numer producenta: 95021194
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Curatex GmbH, Doktor-Hermann-Lindrath-Straße 23, 23812 , Wahlstedt, Niemcy, pelzgroup.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Męskie majtki chłonne, rozmiar M

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder