Duchesse diskret Pants Super – majtki chłonne, rozmiar M, 11 szt.

Niezawodna ochrona i uczucie suchości w dzień i w nocy

Nowość w sklepie!

39,99 zł

(3,64 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 11 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Przy średnim stopniu nietrzymania moczu
  • Z wbudowaną ochroną przed nieprzyjemnym zapachem
  • Wygodne i bezpieczne w noszeniu

Kupowane często z ATTITUDE Furry Friends neutralizator zapachów, 227 g

Duchesse diskret Pants Super – majtki chłonne, rozmiar M, 11 szt. 39,99 zł (3,64 zł / szt.)
ATTITUDE Furry Friends neutralizator zapachów, 227 g 33,99 zł (149,74 zł / kg)
Cena całkowita: 73,98 zł
Opis

Majtki chłonne diskret Pants Super w rozmiarze M zapewniają niezawodną ochronę przy średnim stopniu nietrzymania moczu dla kobiet i mężczyzn. Zapewniają suche i bezpieczne uczucie zarówno w dzień, jak i w nocy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Przy średnim stopniu nietrzymania moczu: Zapewniają niezawodną ochronę przy średnim stopniu nietrzymania moczu.
  • Wysoka chłonność: Bezpiecznie pochłaniają płyn dzięki chłonności 700 ml.
  • Wbudowana ochrona przed nieprzyjemnym zapachem: Niezawodnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
  • Wysoki komfort noszenia: Zapewniają wygodne dopasowanie dla obwodu bioder 80–120 cm.
  • Do stosowania w dzień i w nocy: Doskonale nadają się do użytkowania zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Nr art.: MUE-95021583
Zawartość: 11 szt.
EAN: 4009408050422
Numer producenta: 95021583
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Curatex GmbH, Doktor-Hermann-Lindrath-Straße 23, 23812 , Wahlstedt, Niemcy, pelzgroup.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse diskret Pants Super – majtki chłonne, rozmiar M

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder