Duchesse Anatomiczne wkłady chłonne Super, 16 szt.

Niezawodna chłonność i wysoki komfort noszenia na co dzień

Nowość w sklepie!

33,99 zł

(2,12 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 16 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Przy nietrzymaniu moczu i stolca
  • Anatomiczny kształt i zabezpieczenia przed przeciekaniem
  • Oddychające, bez lateksu i neutralizujące zapach

Kupowane często z Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt.

Duchesse Anatomiczne wkłady chłonne Super, 16 szt. 33,99 zł (2,12 zł / szt.)
Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt. 16,99 zł (1,70 zł / szt.)
Cena całkowita: 50,98 zł
Opis

Anatomiczny wkład chłonny Super zapewnia niezawodną ochronę przy nietrzymaniu moczu i stolca dla kobiet i mężczyzn. Jest odpowiedni zarówno dla osób mobilnych, jak i leżących oraz zapewnia wysoki komfort noszenia na co dzień.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Niezawodna ochrona: Skutecznie chroni przy nietrzymaniu moczu i stolca u kobiet i mężczyzn.
  • Wysoka chłonność: Superabsorbent bezpiecznie zatrzymuje wilgoć i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
  • Anatomiczne dopasowanie: Optymalnie dopasowuje się do ciała i w połączeniu ze specjalnymi zabezpieczeniami przed przeciekaniem zapewnia wysoki poziom ochrony.
  • Materiały przyjazne dla skóry: Oddychająca powierzchnia Top Dry została przebadana dermatologicznie, nie zawiera lateksu i jest bielona bez użycia chloru.
  • Praktyczne użytkowanie: Posiada zintegrowany wskaźnik wilgotności ułatwiający stosowanie.

Nr art.: MUE-300721
Zawartość: 16 szt.
EAN: 5713571011096
Numer producenta: 300721
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Abena GmbH, Lösnitz Mark 23,, 06780, Zörbig, Niemcy, www.abena.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Anatomiczne wkłady chłonne Super