Dove Whole Body Lavender & Chamomile - dezodorant w sztyfcie bez soli aluminium, 75 ml

Dezodorant w sztyfcie do całego ciała zapewniający długotrwałe uczucie świeżości

Nowość w sklepie!

32,99 zł

(439,87 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwych partii skóry
  • Zapach lawendy i rumianku
  • Formuła bez soli aluminium

Kupowane często z Dove Dezodorant w sprayu MEN + CARE Clean Comfort, 150 ml

Dove Whole Body Lavender & Chamomile - dezodorant w sztyfcie bez soli aluminium, 75 ml 32,99 zł (439,87 zł / l)
Dove Dezodorant w sprayu MEN + CARE Clean Comfort, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Whole Body Lavender & Chamomile - dezodorant w sztyfcie bez soli aluminium marki Dove jest przeznaczony do stosowania na całe ciało i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Formuła z niacynamidem i olejem z nasion słonecznika sprawdza się także na wrażliwych partiach skóry, takich jak pachy, klatka piersiowa czy nogi.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wszechstronne zastosowanie: Może być stosowany na różnych partiach ciała, m.in. pod pachami, na klatce piersiowej i nogach.
  • Bez soli aluminium: Delikatna formuła pomaga zachować komfort skóry.
  • Pielęgnujące składniki: Zawiera niacynamid i olej z nasion słonecznika oraz nadaje się do wrażliwych partii skóry.
  • Łatwa aplikacja: Praktyczny sztyft o kremowej konsystencji łatwo się rozprowadza, wchłania się bez widocznych śladów i nie pozostawia osadu.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia subtelny zapach lawendy i rumianku.

Nr art.: MUE-T159505
Zawartość: 75 ml
EAN: 8720181594809
Numer producenta: T159505
Marki: Dove
Zastosowanie: Nałóż dezodorant w sztyfcie równomiernie i cienko na całą pachę i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z ubraniem. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Whole Body Lavender & Chamomile - dezodorant w sztyfcie bez soli aluminium