Dove Men+Care Whole Body - dezodorant o zapachu bambusa i aloesu, 150 ml

Niezawodna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem i pielęgnacja całego ciała

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(186,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn
  • Odświeżający zapach bambusa i aloesu
  • Bez alkoholu i soli aluminium

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Men+Care Whole Body - dezodorant o zapachu bambusa i aloesu, 150 ml 27,99 zł (186,60 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 53,83 zł
Opis

Men+Care Whole Body - dezodorant o zapachu bambusa i aloesu marki Dove to dezodorant w sprayu dla mężczyzn przeznaczony do stosowania na całe ciało. Pomaga chronić przed nieprzyjemnym zapachem i zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiedni do stosowania pod pachami, w okolicach intymnych, na stopach i innych partiach ciała.
  • Niezawodna ochrona: Pomaga chronić przed nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień.
  • Odświeżający zapach: Pozostawia przyjemny zapach bambusa i aloesu.
  • Delikatna formuła: Bez alkoholu, soli aluminium i składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Dodatkowa pielęgnacja: Zawiera krem pielęgnujący.

Wskazówka bezpieczeństwa: Trzymać pojemnik w odległości 15 cm od ciała i rozpylać na wybrane partie skóry. Omijać twarz. Nie stosować na podrażnioną ani uszkodzoną skórę. W przypadku wystąpienia podrażnienia przerwać stosowanie. Unikać bezpośredniego wdychania. Rozpylać krótko i stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie rozpylać w kierunku oczu.


Nr art.: MUE-T181965
Zawartość: 150 ml
EAN: 8720181819391
Numer producenta: T181965
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Men+Care Whole Body - dezodorant o zapachu bambusa i aloesu