Dove Men+Care Clean Comfort - antyperspirant roll-on, 50 ml

Niezawodna ochrona świeżości i delikatna pielęgnacja skóry pod pachami

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(399,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn
  • Z 1/4 kremu pielęgnującego
  • Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem do 72 godzin

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Men+Care Clean Comfort - antyperspirant roll-on, 50 ml 19,99 zł (399,80 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 45,83 zł
Opis

Men+Care Clean Comfort - antyperspirant roll-on marki Dove zapewnia mężczyznom niezawodną ochronę i pielęgnację skóry pod pachami. Jego formuła pomaga ograniczyć podrażnienia i pozostawia przyjemne uczucie świeżości.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Chroni przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią pod pachami do 72 godzin.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 1/4 kremu pielęgnującego i pomaga chronić skórę przed podrażnieniami.
  • Świeży zapach: Pozostawia czysty, świeży zapach cytryny i drewna cedrowego.
  • Delikatny dla skóry: Pozostawia przyjemne uczucie świeżości.

Nr art.: MUE-T126679
Zawartość: 50 ml
EAN: 87116205
Numer producenta: T126679
Marki: Dove
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Men+Care Clean Comfort - antyperspirant roll-on