Dove Men+Care Advanced Clean Comfort - antyperspirant w sprayu, 150 ml

Niezawodna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do męskiej skóry
  • Z 1/4 kremu pielęgnującego i czystym zapachem
  • Ochrona przed potem do 72 godzin

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Men+Care Advanced Clean Comfort - antyperspirant w sprayu, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 44,83 zł
Opis

Men+Care Advanced Clean Comfort - antyperspirant w sprayu marki Dove zapewnia męskiej skórze niezawodną ochronę podczas codziennego stosowania. Pomaga zachować uczucie czystości i świeżości oraz pozostawia skórę zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Niezawodna ochrona: Zapewnia ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem do 72 godzin.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 1/4 kremu pielęgnującego, pomaga chronić przed podrażnieniami i jest delikatna dla skóry.
  • Triple Action Technology: Wspiera pielęgnację skóry również po goleniu i pozostawia czysty, subtelnie męski zapach.
  • Opakowanie nadające się do recyklingu: Aluminiowa puszka nadaje się do recyklingu.

Nr art.: MUE-T128448
Zawartość: 150 ml
EAN: 8720181284274
Numer producenta: T128448
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Men+Care Advanced Clean Comfort - antyperspirant w sprayu