Dove Hydrate - pielęgnujący żel pod prysznic, 250 ml

Łagodne oczyszczanie dla gładkiej skóry każdego dnia

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(71,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do różnych typów skóry
  • Łagodne oczyszczanie i subtelny zapach
  • Formuła z 0% siarczanu SLES

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Dove Hydrate - pielęgnujący żel pod prysznic, 250 ml 17,99 zł (71,96 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 42,98 zł
Opis

Hydrate - pielęgnujący żel pod prysznic marki Dove zapewnia łagodne oczyszczanie ciała i nadaje się do codziennego stosowania przy różnych typach skóry. Formuła z łagodnymi substancjami myjącymi i składnikami nawilżającymi pochodzenia roślinnego pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia oraz pozostawia skórę miękką i gładką.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Łagodne oczyszczanie: Delikatnie oczyszcza ciało za pomocą łagodnych substancji myjących i tworzy kremową pianę.
  • Nawilżająca pielęgnacja: Składniki nawilżające pochodzenia roślinnego i składniki pielęgnujące zgodne ze skórą pomagają utrzymać jej odpowiedni poziom nawilżenia.
  • Delikatna formuła: Nie zawiera siarczanu SLES i pozostawia na skórze subtelny zapach.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo rozprowadza się na skórze i bez problemu spłukuje.
  • Opakowanie i formuła: Butelka jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiety), a formuła jest biodegradowalna w 92% zgodnie z metodami OECD.

Nr art.: MUE-T146802
Zawartość: 250 ml
EAN: 8720181466526
Numer producenta: T146802
Marki: Dove
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Hydrate - pielęgnujący żel pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder