Dove Cream Bar - kostka myjąca, 90 g

Łagodne oczyszczanie dla miękkiej i gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(99,89 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do twarzy, ciała i dłoni
  • Formuła z 1/4 kremu nawilżającego
  • Z olejem arganowym i witaminą E

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Cream Bar - kostka myjąca, 90 g 8,99 zł (99,89 zł / kg)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 34,83 zł
Opis

Cream Bar - kostka myjąca marki Dove to pielęgnujący produkt do codziennego, łagodnego oczyszczania twarzy, ciała i dłoni. Kremowa formuła pozostawia skórę miękką, gładką i zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 1/4 kremu nawilżającego, który pomaga zachować miękkość skóry.
  • Z olejem arganowym: Wzbogacona olejem arganowym, naturalnie bogatym w witaminę E.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednia do codziennego mycia twarzy, ciała i dłoni.
  • Zmysłowy zapach: Pozostawia na skórze orientalną, zmysłową nutę zapachową.

Nr art.: MUE-T225845
Zawartość: 90 g
EAN: 8720182258397
Numer producenta: T225845
Marki: Dove

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Cream Bar - kostka myjąca