Dove Body Love Silky - krem do ciała, 300 ml

Jedwabiście miękka skóra i intensywna ochrona przed utratą wilgoci

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(76,63 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 5 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 6 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z Ceramide Aufbau Serum
  • Delikatny zapach i szybkie wchłanianie

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Body Love Silky - krem do ciała, 300 ml 22,99 zł (76,63 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 48,83 zł
Opis

Body Love Silky - krem do ciała marki Dove to bogata pielęgnacja odpowiednia do wszystkich typów skóry. Intensywnie pielęgnuje, wspiera barierę skórną, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Ceramide Aufbau Serum: Wspiera pielęgnację skóry i pomaga długotrwale utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.
  • Jedwabiście miękka skóra: Pozostawia skórę miękką i gładką w dotyku.
  • Przyjemny zapach: Zapewnia delikatny, elegancki aromat podczas pielęgnacji ciała.

Nr art.: MUE-T101211
Zawartość: 300 ml
EAN: 40883007
Numer producenta: T101211
Marki: Dove

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Body Love Silky - krem do ciała