Dove Beauty Cream Bar - kostka myjąca, 2 szt., 180 g

Łagodne oczyszczanie i pielęgnacja twarzy, ciała i dłoni

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(105,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 180 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z 1/4 kremu nawilżającego
  • Łagodne oczyszczanie bez przesuszania skóry

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Beauty Cream Bar - kostka myjąca, 2 szt., 180 g 18,99 zł (105,50 zł / kg)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 44,83 zł
Opis

Beauty Cream Bar - kostka myjąca marki Dove to łagodny produkt do oczyszczania twarzy, ciała i dłoni, odpowiedni do wszystkich typów skóry. Formuła z 1/4 kremu nawilżającego pozostawia po każdym użyciu skórę miękką i zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Łagodne oczyszczanie: Delikatnie oczyszcza twarz, ciało i dłonie za pomocą łagodnych substancji myjących.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 1/4 kremu nawilżającego i nie przesusza skóry.
  • Kremowa konsystencja: Łatwo się pieni i pozostawia skórę miękką oraz gładką.

Nr art.: MUE-U148124
Zawartość: 180 g
EAN: 8720181481239
Numer producenta: U148124
Marki: Dove
Składniki (INCI)

Sodium Lauroyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Stearate, Sodium Palmate, Aqua, Sodium Isethionate, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium Edta, Zinc Oxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Beauty Cream Bar - kostka myjąca, 2 szt.