Dove Advanced Care - dezodorant w sprayu mini, 35 ml

Niezawodna ochrona antyperspirantu i zadbana skóra

Nowość w sklepie!

10,99 zł

(314,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 35 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry pod pachami
  • Ochrona do 72 godzin i subtelny zapach
  • Z technologią Skin Hydration Technology

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Advanced Care - dezodorant w sprayu mini, 35 ml 10,99 zł (314,00 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 36,83 zł
Opis

Advanced Care - dezodorant w sprayu mini marki Dove to antyperspirant do skóry pod pachami, który zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Pomaga zachować długotrwałe uczucie świeżości i czystości.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Chroni przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią pod pachami do 72 godzin.
  • Pielęgnująca formuła: Skin Hydration Technology wspiera przyjemne uczucie zadbanej skóry.
  • Delikatna formuła: Nie zawiera alkoholu i pozostawia uczucie świeżości.
  • Subtelny zapach: Pozostawia delikatną nutę zapachową.
  • Kompaktowy format: Idealny jako praktyczny produkt podróżny.

Nr art.: MUE-T130034
Zawartość: 35 ml
EAN: 59096085
Numer producenta: T130034
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care - dezodorant w sprayu mini