CV - Cadea Vera Pielęgnujące chusteczki oczyszczające 3 w 1, 25 szt.

Dokładne oczyszczanie twarzy bez przesuszania

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(0,20 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Szybka i dokładna aplikacja
  • Bez dodatku etanolu

Kupowane często z CV - Cadea Vera Hyaluron Power krem na dzień z 7 formami kwasu hialuronowego, 50 ml

CV - Cadea Vera Pielęgnujące chusteczki oczyszczające 3 w 1, 25 szt. 4,99 zł (0,20 zł / szt.)
CV - Cadea Vera Hyaluron Power krem na dzień z 7 formami kwasu hialuronowego, 50 ml 26,99 zł (539,80 zł / l)
Cena całkowita: 31,98 zł
Opis

Pielęgnujące chusteczki oczyszczające 3 w 1 od CV - Cadea Vera szybko i dokładnie usuwają ze skóry zanieczyszczenia, makijaż i martwy naskórek. Umożliwiają wygodne oczyszczanie twarzy bez przesuszania skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dokładne oczyszczanie: Usuwają zanieczyszczenia, makijaż i martwy naskórek.
  • Delikatna pielęgnacja: Nie przesuszają skóry podczas stosowania.
  • Formuła bez etanolu: Bez dodatku etanolu.
  • Łatwa obsługa: Umożliwiają szybkie i dokładne oczyszczanie.

Nr art.: MUE-MU-671HR-T025
Zawartość: 25 szt.
EAN: 4053776000190
Numer producenta: MU-671HR-T025
Marki: CV - Cadea Vera
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Dr. Schumacher GmbH, Am Roggenfeld 3, 34323 , Malsfeld, Niemcy, www.schumacher-online.com/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla CV - Cadea Vera Pielęgnujące chusteczki oczyszczające 3 w 1