Colgate Płyn do płukania ust - Plax Soft Mint, 500 ml

Długotrwała świeżość na co dzień

17,24 zł 19,99 zł -14%

(34,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Miętowy smak
  • Ochrona przed płytką nazębną
  • Do codziennego użytku

Kupowane często z Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml

Colgate Płyn do płukania ust - Plax Soft Mint, 500 ml 17,24 zł (34,48 zł / l)
Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml 30,91 zł (412,13 zł / l)
Cena całkowita: 48,15 zł
Opis

Płyn do płukania jamy ustnej Plax Soft Mint zapewnia uczucie świeżości między kolejnymi szczotkowaniami. Formuła wspiera higienę jamy ustnej i zapewnia długotrwały efekt świeżości. Jednocześnie płyn do płukania jamy ustnej pomaga chronić przed płytką nazębną i nadaje się do codziennego użytku.

Zastosowanie:
Płukać 2 × dziennie dawką 20 ml przez 30 sekund. Następnie wypluć.

Uwaga: Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 6 roku życia.

Nr art.: MUE-PL03253C
Zawartość: 500 ml
EAN: 8714789637037
Numer producenta: PL03253C
Marki: Colgate
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Sorbit, Poloxamer 407, Aroma, Cetylpyridinium Chloride, Potassium Sorbate, Sodium Fluoride, Menthol, Sodium Saccharin, CI 19140, CI 42051

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: CP GABA GmbH, Beim Strohhause 17, 20097, Hamburg, Niemcy, www.cpgaba-shop.de/cpstorefront/corporate-about

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Colgate Płyn do płukania ust - Plax Soft Mint