Colgate Pasta do zębów - Max White Purple Reveal, 75 ml

Z pigmentami korygującymi kolor

21,66 zł 24,99 zł -13%

(288,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Z fluorkiem sodu
  • Technologia korekcji koloru
  • Do codziennego użytku

Kupowane często z Colgate Płyn do płukania ust - Plax Cool Mint, 500 ml

Colgate Pasta do zębów - Max White Purple Reveal, 75 ml 21,66 zł (288,80 zł / l)
Colgate Płyn do płukania ust - Plax Cool Mint, 500 ml 17,24 zł (34,48 zł / l)
Cena całkowita: 38,90 zł
Opis

Pasta do zębów Max White Purple Reveal została opracowana do codziennej pielęgnacji zębów i łączy czyszczenie z technologią optycznej korekcji koloru. Pigmenty korygujące kolor pomagają optycznie wyrównać żółtawe przebarwienia na powierzchni zębów. Formuła zawiera fluorek sodu i jest odpowiednia do regularnego stosowania.

Nr art.: MUE-61030404
Zawartość: 75 ml
EAN: 8718951539976
Numer producenta: 61030404
Marki: Colgate
Ostrzeżenia: Dzieci poniżej 6 lat: Używaj tylko ilości pasty wielkości ziarnka grochu. Aby uniknąć połknięcia nadmiernej ilości pasty, nadzoruj szczotkowanie. W przypadku połknięcia większej ilości fluoru skonsultuj się ze stomatologiem lub lekarzem.
Składniki (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Peg-12, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Cellulose Gum, Potassium Hydroxide, Tetrasodium Pyrophosphate, Phosphoric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride[1], Sodium Saccharin, Xanthan Gum, Hydroxypropyl Methylcellulose, Anethole, Beta-Caryophyllene, Carvone, Eugenol, Limonene, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Menthol, CI 17200, CI 42090, CI 73360, CI 74160

  1. natriumfluorid 1450 ppm f
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: CP GABA GmbH, Beim Strohhause 17, 20097, Hamburg, Niemcy, www.cpgaba-shop.de/cpstorefront/corporate-about

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Colgate Pasta do zębów - Max White Purple Reveal