Borotalco Krem pod prysznic Original, 500 ml

Delikatne oczyszczanie ciała i aksamitnie miękka skóra podczas kąpieli

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(45,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do oczyszczania ciała
  • Kremowa formuła i bogata piana
  • Miękka, aksamitna skóra

Kupowane często z Duchesse Jednorazowa myjka Sensitive, 50 szt.

Borotalco Krem pod prysznic Original, 500 ml 22,99 zł (45,98 zł / l)
Duchesse Jednorazowa myjka Sensitive, 50 szt. 10,13 zł (0,20 zł / szt.)
Cena całkowita: 33,12 zł
Opis

Krem pod prysznic Original marki Borotalco jest przeznaczony do codziennego oczyszczania ciała. Jego kremowa formuła delikatnie myje skórę i pozostawia ją miękką oraz gładką w dotyku.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Kremowa piana: Kremowa formuła podczas mycia tworzy bogatą pianę.
  • Aksamitna skóra: Pozostawia skórę miękką, gładką, aksamitną i jedwabistą w dotyku.
  • Przyjemny zapach: Łączy świeże nuty cytrusowe, delikatnie kwiatowe serce i pudrową bazę.

Nr art.: MUE-7008339
Zawartość: 500 ml
EAN: 8002410046861
Numer producenta: 7008339
Marki: Borotalco
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Società Italo Britannica L.Manetti H.Roberts & C. per Azioni, Via Baldanzese 177, 50041, Calenzano FI, Włochy, www.borotalco.com/it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Borotalco Krem pod prysznic Original

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder