Borotalco Dezodorant w sprayu Invisible Powdery Scent, 150 ml

Niezawodna ochrona przed plamami i uczucie suchej skóry

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Odpowiedni do delikatnych tkanin
  • Kwiatowo-pudrowy zapach
  • Formuła przeciw plamom i 0% alkoholu

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Borotalco Dezodorant w sprayu Invisible Powdery Scent, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 33,98 zł
Opis

Dezodorant w sprayu Invisible Powdery Scent marki Borotalco zapewnia niezawodną ochronę do 48 godzin i posiada formułę pomagającą zapobiegać powstawaniu plam na ubraniach. Pomaga chronić przed nieprzyjemnym zapachem i śladami potu, pozostawiając uczucie suchej skóry oraz kwiatowo-pudrowy zapach.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Formuła przeciw plamom: Pomaga chronić przed żółtymi plamami na białych ubraniach i białymi śladami na ciemnych tkaninach.
  • Efekt bariery: Dzięki talkowi i ochronnym cząsteczkom tworzy niewidoczną warstwę pomiędzy skórą a ubraniem.
  • Do delikatnych tkanin: Odpowiedni również do delikatnych materiałów, takich jak jedwab.
  • Łagodna formuła: Nie zawiera alkoholu.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia kwiatowo-pudrowy aromat z nutami róży i bergamotki.

Nr art.: MUE-7006089
Zawartość: 150 ml
EAN: 8002410046298
Numer producenta: 7006089
Marki: Borotalco
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Informacje prawne
Producent: Società Italo Britannica L.Manetti H.Roberts & C. per Azioni, Via Baldanzese 177, 50041, Calenzano FI, Włochy, www.borotalco.com/it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Borotalco Dezodorant w sprayu Invisible Powdery Scent

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder