Borotalco Dezodorant roll-on Men Pure Clean Scent, 50 ml

Niezawodna ochrona dezodorantu do 72 godzin i uczucie suchej skóry

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(459,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn
  • Czysty zapach z lawendą i nutami korzennymi
  • 0% soli aluminium i 0% alkoholu

Kupowane często z Borotalco MEN Dezodorant w sprayu Invisible Marine Scent, 150 ml

Borotalco Dezodorant roll-on Men Pure Clean Scent, 50 ml 22,99 zł (459,80 zł / l)
Borotalco MEN Dezodorant w sprayu Invisible Marine Scent, 150 ml 22,99 zł (153,27 zł / l)
Cena całkowita: 45,98 zł
Opis

Dezodorant roll-on Men Pure Clean Scent marki Borotalco to dezodorant dla mężczyzn zapewniający niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Jego formuła pomaga zachować uczucie suchej skóry i pozostawia zapach lawendy, nut korzennych oraz subtelnie pudrowej bazy.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwałe działanie: Zapewnia niezawodną ochronę dezodorantu do 72 godzin.
  • Łagodna formuła: Nie zawiera soli aluminium ani alkoholu.
  • Lepsza absorpcja: Wzbogacony o cynk i puder z tapioki, które wspierają właściwości absorbujące talku.
  • Komfort stosowania: Pozostawia uczucie suchej skóry.
  • Korzenny zapach: Clean Scent łączy lawendę, nuty korzenne i subtelnie pudrową bazę.

Nr art.: MUE-7004361
Zawartość: 50 ml
EAN: 80917373
Numer producenta: 7004361
Marki: Borotalco
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Informacje prawne
Producent: Società Italo Britannica L.Manetti H.Roberts & C. per Azioni, Via Baldanzese 177, 50041, Calenzano FI, Włochy, www.borotalco.com/it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Borotalco Dezodorant roll-on Men Pure Clean Scent

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder