blend-a-dent ULTIMATE Krem mocujący do protez - neutralny smak, 40 g

Niezawodne mocowanie i komfort noszenia protezy

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(624,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 40 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do protez całkowitych i częściowych
  • Całodzienne mocowanie i ochrona przed drobinami jedzenia
  • Neutralny smak i precyzyjne dozowanie

Kupowane często z Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml

blend-a-dent ULTIMATE Krem mocujący do protez - neutralny smak, 40 g 24,99 zł (624,75 zł / kg)
Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml 34,99 zł (466,53 zł / l)
Cena całkowita: 59,98 zł
Opis

ULTIMATE Krem mocujący do protez - neutralny smak marki blend-a-dent zapewnia niezawodne utrzymanie protez całkowitych i częściowych oraz komfort noszenia przez cały dzień. Tworzy przyjemną warstwę amortyzującą i pomaga chronić przed przedostawaniem się resztek jedzenia pod protezę.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Niezawodne utrzymanie: Zapewnia całodzienne mocowanie protezy całkowitej lub częściowej.
  • Większy komfort: Tworzy przyjemną warstwę amortyzującą między dziąsłami a protezą.
  • Ochrona przed resztkami jedzenia: Tworzy barierę pomagającą ograniczyć przedostawanie się okruszków i resztek jedzenia pod protezę.
  • Precyzyjna aplikacja: Cienka końcówka dozująca umożliwia łatwe nakładanie w cienkich paskach.
  • Neutralny smak: Nie wpływa na smak potraw ani napojów.

Sposób użycia: Za pomocą precyzyjnej końcówki dozującej nanieść krem cienkimi paskami na oczyszczoną protezę.


Nr art.: MUE-16795944
Zawartość: 40 g
EAN: 8700216795944
Numer producenta: 16795944
Marki: blend-a-dent
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Składniki (INCI)

35 % Calcium/Zinc Pvm/Ma Copolymer, Paraffinum Liquidum, 20 % Cellulose Gum, Petrolatum, Silicia, CI 45410, CI 15985, Bht, Tocopherol (Vitamin E)

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla blend-a-dent ULTIMATE Krem mocujący do protez - neutralny smak

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder