blend-a-dent PLUS Krem mocujący do protez - bariera przed resztkami jedzenia, świeży smak, 40 g

Niezawodne mocowanie i ochrona przed resztkami jedzenia

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(624,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 40 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do protez całkowitych i częściowych
  • Bariera przed resztkami jedzenia
  • Precyzyjna końcówka dozująca i miętowy smak

Kupowane często z Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml

blend-a-dent PLUS Krem mocujący do protez - bariera przed resztkami jedzenia, świeży smak, 40 g 24,99 zł (624,75 zł / kg)
Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml 34,99 zł (466,53 zł / l)
Cena całkowita: 59,98 zł
Opis

PLUS Krem mocujący do protez - bariera przed resztkami jedzenia, świeży smak marki blend-a-dent zapewnia całodzienne mocowanie protez całkowitych i częściowych oraz pomaga utrzymać ich stabilne położenie na co dzień. Świeży miętowy smak wspiera przyjemne uczucie w jamie ustnej.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Całodzienne mocowanie: Zapewnia niezawodne utrzymanie protez całkowitych i częściowych.
  • Skuteczna bariera: Pomaga chronić przed przedostawaniem się resztek jedzenia pod protezę.
  • Precyzyjne dozowanie: Dzięki cienkiej końcówce umożliwia łatwą aplikację w wąskich liniach bez rozlewania.
  • Świeży smak: Delikatny miętowy smak pomaga zapewnić przyjemne uczucie w jamie ustnej.

Nr art.: MUE-16619875
Zawartość: 40 g
EAN: 8700216619875
Numer producenta: 16619875
Marki: blend-a-dent
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Składniki (INCI)

33 % Calcium/Zinc Pvm/Ma Copolymer, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, 20 % Cellulose Gum, Silicia, Menthyl Lactate, Sodium Saccharin, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, CI 45410, CI 15985, Carvone, Menthol, Methyl Salicylate, Limonene, Mentha Piperita Oil, Cinnamal, Pinene, Eugenol, Eugenia Caryophyllus Oil, Aroma, Bht, Tocopherol (Vitamin E)

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla blend-a-dent PLUS Krem mocujący do protez - bariera przed resztkami jedzenia, świeży smak

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder