blend-a-dent Krem mocujący do protez Complete - neutralny smak, 47 g

Niezawodne mocowanie i komfort noszenia przez cały dzień

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(531,70 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 47 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do protez całkowitych i częściowych
  • Formuła o neutralnym smaku
  • Precyzyjna końcówka dozująca i wysoki komfort

Kupowane często z Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml

blend-a-dent Krem mocujący do protez Complete - neutralny smak, 47 g 24,99 zł (531,70 zł / kg)
Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml 34,99 zł (466,53 zł / l)
Cena całkowita: 59,98 zł
Opis

Krem mocujący do protez Complete - neutralny smak marki blend-a-dent zapewnia niezawodne mocowanie i stabilne utrzymanie protez całkowitych oraz częściowych przez cały dzień. Tworzy warstwę amortyzującą między dziąsłami a protezą, wspierając komfort noszenia.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Mocne mocowanie: Zapewnia niezawodne utrzymanie protezy przez cały dzień.
  • Formuła o neutralnym smaku: Nie wpływa na smak potraw ani napojów.
  • Wysoki komfort noszenia: Tworzy warstwę amortyzującą między dziąsłami a protezą.
  • Precyzyjna końcówka dozująca: Umożliwia łatwą, dokładną i oszczędną aplikację cienkimi paskami.

Sposób użycia: Za pomocą precyzyjnej końcówki dozującej nakładać krem łatwo, dokładnie i oszczędnie w cienkich paskach.


Nr art.: MUE-16623650
Zawartość: 47 g
EAN: 8700216623650
Numer producenta: 16623650
Marki: blend-a-dent
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Składniki (INCI)

33 % Calcium/Zinc Pvm/Ma Copolymer, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, 20 % Cellulose Gum, Silicia, Bht, Tocopherol (Vitamin E)

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla blend-a-dent Krem mocujący do protez Complete - neutralny smak

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder