bebe Łagodne chusteczki oczyszczające, 25 szt.

Łagodne oczyszczanie twarzy i delikatne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(0,52 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z technologią micelarną i olejem jojoba
  • Usuwa również wodoodporny makijaż

Kupowane często z bebe Delikatna woda micelarna, 400 ml

bebe Łagodne chusteczki oczyszczające, 25 szt. 12,99 zł (0,52 zł / szt.)
bebe Delikatna woda micelarna, 400 ml 22,99 zł (57,48 zł / l)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Łagodne chusteczki oczyszczające bebe zapewniają dokładne oczyszczanie twarzy każdego typu i skutecznie usuwają nawet wodoodporny makijaż. Pozostawiają skórę delikatną w dotyku, bez tłustej warstwy.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dokładne oczyszczanie: Usuwają makijaż, w tym wodoodporny, z twarzy, okolic oczu, ust i szyi.
  • Technologia micelarna i olej jojoba: Umożliwiają oczyszczanie bez intensywnego pocierania i bez konieczności spłukiwania.
  • Bez alkoholu i wegańska formuła: Łagodna formuła odpowiednia do codziennej pielęgnacji.
  • Włókna pochodzenia roślinnego: Kompostowalne chusteczki wykonano z włókien pochodzenia roślinnego.

Nr art.: MUE-906013
Zawartość: 25 szt.
EAN: 3574661824390
Numer producenta: 906013
Marki: bebe
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Informacje prawne
Producent: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Austria, www.jnjaustria.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla bebe Łagodne chusteczki oczyszczające

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder