AVEO Professional Żel do włosów Hold Me Forever, 150 ml

Poziom utrwalenia: 8

13,62 zł 15,99 zł -15%

(90,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów normalnych
  • Ekstremalne utrwalenie
  • Nienaganna fryzura do 24 godzin

Kupowane często z AVEO Professional Szampon do włosów Pure Moisture, 250 ml

AVEO Professional Żel do włosów Hold Me Forever, 150 ml 13,62 zł (90,80 zł / l)
AVEO Professional Szampon do włosów Pure Moisture, 250 ml 7,99 zł (31,96 zł / l)
Cena całkowita: 21,61 zł
Opis

Utrzymuj włosy na miejscu do 24 godzin dzięki z żelem do włosów Hold Me Forever marki Aveo. Żel do stylizacji z ekstremalną mocą i organicznym cukrem trzcinowym zapewni Twoim włosom niesamowite utrwalenie. Przeznaczony do włosów normalnych.

Nr art.: MUE-2016711
Zawartość: 150 ml
EAN: 2200273407904
Numer producenta: 2016711
Marki: AVEO
Linia produktów: Professional
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadź w dłoniach i wetrzyj we włosy.
Składniki (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Ceresin, Polyvinylpyrrolidon, Sorbit, Ceteareth-25, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Isopropyl Palmitate, Octylacrylamide/Acrylates/ Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Cetearylalcohol, Petrolatum, Aminomethyl Propanol, Carbomer, Hydroxyacetophenone, Parfum, Sucrose, Disodium Edta, Panthenol, Benzoic Acid, Ppg-12 Dimethicone, Bht

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Emil Kiessling GmbH, Obere Lerch 40, 91166 , Georgensgmünd, Niemcy, www.emil-kiessling.de/de/kiessling-cosmetics-in-motion/home

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO Professional Żel do włosów Hold Me Forever