AVEO MED pH – płyn myjący bez mydła, opakowanie uzupełniające, 500 ml

Delikatne oczyszczanie ciała i przyjemne uczucie na skórze

4,77 zł 5,99 zł -20%

(9,54 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do suchej i wrażliwej skóry
  • Łagodne i delikatne oczyszczanie
  • Z alantoiną i pH 5,5 neutralnym dla skóry

Kupowane często z AVEO Żel pod prysznic Good Mood, 200 ml

AVEO MED pH – płyn myjący bez mydła, opakowanie uzupełniające, 500 ml 4,77 zł (9,54 zł / l)
AVEO Żel pod prysznic Good Mood, 200 ml 9,60 zł (48,00 zł / l)
Cena całkowita: 14,37 zł
Opis

MED pH – płyn myjący bez mydła, opakowanie uzupełniające marki AVEO zapewnia łagodne i delikatne oczyszczanie ciała, szczególnie w przypadku skóry suchej i wrażliwej. Formuła pozostawia skórę przyjemną oraz zadbaną i nadaje się do codziennego stosowania.

Najważniejsze zalety:

  • Delikatna formuła: Zapewnia łagodne oczyszczanie na co dzień.
  • Do skóry wrażliwej: Formuła dopasowana do potrzeb skóry suchej i delikatnej.
  • pH przyjazne dla skóry: Wartość pH 5,5.
  • Z alantoiną: Zawiera alantoinę wspierającą przyjemne uczucie na skórze.
  • Mniej plastiku: Opakowanie uzupełniające zawiera o 60% mniej plastiku niż butelka z dozownikiem, a formuła nie zawiera mikroplastiku.

Nr art.: MUE-2817084
Zawartość: 500 ml
EAN: 2200281708468
Numer producenta: 2817084
Marki: AVEO
Rodzaj skóry: skóra sucha
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO MED pH – płyn myjący bez mydła, opakowanie uzupełniające

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder