Wilkinson Sword Sword High Performance 6 - ostrza do maszynki, 4 szt.

Dokładne golenie i łatwa obsługa podczas stylizacji

Nowość w sklepie!

78,00 zł

(19,50 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do dokładnego golenia
  • 6 ostrzy z powłoką diamentową
  • Z paskiem poślizgowym i trymerem precyzyjnym

Kupowane często z Wilkinson Sword Men's Precision Styler, 3 szt.

Wilkinson Sword Sword High Performance 6 - ostrza do maszynki, 4 szt. 78,00 zł (19,50 zł / szt.)
Wilkinson Sword Men's Precision Styler, 3 szt. 16,99 zł (5,66 zł / szt.)
Cena całkowita: 94,99 zł
Opis

Sword High Performance 6 marki Wilkinson Sword to wymienne ostrza do maszynki zapewniające wyjątkowo dokładne golenie.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Sześć ostrzy: Ostrza z powłoką diamentową zapewniają dokładny efekt golenia.
  • Wbudowany pasek poślizgowy: Umożliwia łagodne przesuwanie maszynki po skórze.
  • Trymer precyzyjny: Znajduje się z tyłu głowicy i umożliwia dokładne modelowanie oraz golenie trudno dostępnych miejsc.
  • Optymalne odstępy między ostrzami: Ułatwiają czyszczenie ostrzy.
  • Wyprodukowano w Niemczech: Opracowane i wyprodukowane w Niemczech.

Nr art.: MUE-W950143800
Zawartość: 4 szt.
EAN: 4027800143801
Numer producenta: W950143800
Marki: Wilkinson Sword
Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sword High Performance 6 - ostrza do maszynki

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder