Terra Naturi HYDRO & REPAIR - Odżywka do włosów z olejem kokosowym bio i aloesem bio, 50 ml

Miękkie włosy i zadbany wygląd

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(99,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych i wymagających pielęgnacji
  • Z olejem kokosowym bio i aloesem bio
  • Wegańska formuła bez silikonów

Kupowane często z Natura Siberica Oblepikha Shampoo Nutrition and Repair, 400 ml

Terra Naturi HYDRO & REPAIR - Odżywka do włosów z olejem kokosowym bio i aloesem bio, 50 ml 4,99 zł (99,80 zł / l)
Natura Siberica Oblepikha Shampoo Nutrition and Repair, 400 ml 43,99 zł (109,98 zł / l)
Cena całkowita: 48,98 zł
Opis

HYDRO & REPAIR - Odżywka do włosów z olejem kokosowym bio i aloesem bio od Terra Naturi to pielęgnacja do włosów suchych i wymagających. Zapewnia miękkie odczucie i zadbany wygląd.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do włosów suchych: Idealnie dopasowana do potrzeb włosów suchych i wymagających pielęgnacji.
  • Pielęgnująca receptura: Zawiera olej kokosowy bio, aloes bio i kompleks oparty na wielocukrach.
  • Bez silikonów: Wegańska formuła do włosów bez silikonów.

Nr art.: MUE-600-90-0015
Zawartość: 50 ml
EAN: 2200306611278
Numer producenta: 600-90-0015
Marki: Terra Naturi
Rodzaj włosów: włosy zniszczone, włosy suche
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Informacje prawne
Producent: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Niemcy, www.dreibio.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Terra Naturi HYDRO & REPAIR - Odżywka do włosów z olejem kokosowym bio i aloesem bio