syoss Keratin - szampon do włosów, 750 ml

Wzmacniająca pielęgnacja i uzupełnienie struktury włosów

Nowość w sklepie!

55,00 zł

(73,33 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 750 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do słabych i łamliwych włosów
  • Z keratyną i niebieskim lotosem
  • Intensywnie pielęgnuje i odżywia

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Keratin - szampon do włosów, 750 ml 55,00 zł (73,33 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 119,00 zł
Opis

Keratin - szampon do włosów marki Syoss to płynny szampon opracowany specjalnie do słabych i łamliwych włosów. Formuła z keratyną wspiera strukturę włosów i zapewnia intensywną pielęgnację.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do słabych włosów: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach słabych i łamliwych włosów.
  • Z keratyną i niebieskim lotosem: Formuła została wzbogacona keratyną i niebieskim lotosem.
  • Wsparcie struktury włosów: Keratyna pomaga uzupełniać strukturę włosów.
  • Intensywna pielęgnacja: Intensywnie pielęgnuje i odżywia włosy.

Nr art.: MUE-2994346
Zawartość: 750 ml
EAN: 5201143725606
Numer producenta: 2994346
Marki: syoss
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, włosy zniszczone
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Keratin - szampon do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder