syoss Curl - pianka do stylizacji loków, 250 ml

Wyraźny kształt i długotrwała kontrola stylizacji

Nowość w sklepie!

28,99 zł

(115,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów falowanych i kręconych
  • Wyraźny kształt i sprężystość
  • Ochrona przed ciepłem suszarki i puszeniem

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Curl - pianka do stylizacji loków, 250 ml 28,99 zł (115,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 60,00 zł (400,00 zł / l)
Cena całkowita: 88,99 zł
Opis

Curl - pianka do stylizacji loków marki Syoss została opracowana specjalnie do włosów falowanych i kręconych oraz pomaga nadać lokom wyraźny kształt i naturalną sprężystość. Formuła łączy kontrolę stylizacji z pielęgnacją bez obciążania włosów.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do włosów falowanych i kręconych: Dostosowana do potrzeb loków i fal oraz odpowiednia także do metody Curly Girl.
  • Wyraźny kształt i utrwalenie: Zapewnia kontrolę stylizacji do 24 godzin i pomaga podkreślić sprężystość loków.
  • Pielęgnujący kompleks witamin: Formuła z pantenolem i niacynamidem wspiera strukturę włosów.
  • Ochrona przed puszeniem i ciepłem: Pomaga ograniczyć wpływ wilgoci i chroni włosy przed ciepłem suszarki.
  • Łatwa aplikacja: Bogata konsystencja łatwo rozprowadza się na mokrych włosach.

Nr art.: MUE-SYMC3
Zawartość: 250 ml
EAN: 4015100892826
Numer producenta: SYMC3
Marki: syoss
Zastosowanie: Puszkę dobrze wstrząsnąć przed użyciem i trzymać ją pionowo podczas stosowania. W zależności od tego, jak gęste i długie są włosy, wmasować porcję wielkości orzecha włoskiego lub mandarynki w osuszone ręcznikiem włosy i rozprowadzić. Stylizować jak zwykle
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Curl - pianka do stylizacji loków