SWISS-O-PAR Structor - ampułki do kuracji włosów, 12 ml

Prosta pielęgnacja włosów bez spłukiwania

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(832,50 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 12 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych i zniszczonych włosów
  • Praktyczna formuła bez spłukiwania
  • Bez silikonów, z D-pantenolem

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

SWISS-O-PAR Structor - ampułki do kuracji włosów, 12 ml 9,99 zł (832,50 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 82,99 zł
Opis

Structor - ampułki do kuracji włosów marki SWISS-O-PAR zapewniają prostą pielęgnację suchych i zniszczonych włosów. Oszczędzająca czas formuła bez spłukiwania z D-pantenolem ma lekką konsystencję i pozostaje na włosach.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do zniszczonych włosów: Opracowane specjalnie z myślą o potrzebach suchych i osłabionych włosów.
  • Praktyczne stosowanie: Formuła pozostaje na włosach i nie wymaga spłukiwania.
  • Bez silikonów: Formuła zawiera pielęgnujący D-pantenol.

Sposób użycia: Po umyciu rozprowadzić na osuszonych ręcznikiem włosach. Jeśli następnie stosowany jest utrwalacz, pozostawić włosy na chwilę do lekkiego przeschnięcia.


Nr art.: MUE-3101
Zawartość: 12 ml
EAN: 4104260031012
Numer producenta: 3101
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: włosy zniszczone, włosy suche
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Structor - ampułki do kuracji włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder