SWISS-O-PAR Maska do włosów z olejem arganowym, 25 ml

Bogata kuracja pielęgnacyjna dla jedwabistego blasku i łatwiejszego rozczesywania

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(199,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych i zniszczonych włosów
  • Z olejem arganowym i prowitaminą B3
  • Zapewnia miękkość i ułatwia rozczesywanie

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

SWISS-O-PAR Maska do włosów z olejem arganowym, 25 ml 4,99 zł (199,60 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 77,99 zł
Opis

Maska do włosów z olejem arganowym marki SWISS-O-PAR to bogata kuracja pielęgnacyjna do suchych, zniszczonych i matowych włosów. Nadaje włosom zadbany wygląd i jedwabistą miękkość.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Ukierunkowana pielęgnacja: Opracowana specjalnie do suchych, zniszczonych i matowych włosów.
  • Cenne składniki: Formuła z olejem arganowym i prowitaminą B3.
  • Miękkie włosy: Ułatwia rozczesywanie i pozostawia włosy wyraźnie bardziej miękkie.

Sposób użycia: Stosować po umyciu włosów, pozostawić na około jedną do dwóch minut, a następnie spłukać letnią wodą.


Nr art.: MUE-6090
Zawartość: 25 ml
EAN: 42071389
Numer producenta: 6090
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: włosy pozbawione blasku, włosy zniszczone, włosy suche
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Maska do włosów z olejem arganowym