SWISS-O-PAR Maska do włosów z mleczkiem kokosowym, 25 ml

Miękkie włosy i łatwa aplikacja

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(199,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów łamliwych, suchych i normalnych
  • Z ekstraktem z mleczka kokosowego i proteinami mleka
  • Bez silikonów i mikroplastiku

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

SWISS-O-PAR Maska do włosów z mleczkiem kokosowym, 25 ml 4,99 zł (199,60 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 77,99 zł
Opis

Maska do włosów z mleczkiem kokosowym marki SWISS-O-PAR została opracowana specjalnie do włosów łamliwych, suchych i normalnych. Pomaga nadać włosom zadbany wygląd oraz pozostawia je miękkie i gładkie.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do różnych rodzajów włosów: Idealna do włosów łamliwych, suchych i normalnych.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera ekstrakt z mleczka kokosowego i proteiny mleka oraz ma delikatny zapach.
  • Bez zbędnych dodatków: Formuła bez silikonów i mikroplastiku.
  • Łatwa pielęgnacja: Prosta w użyciu i odpowiednia do regularnego stosowania.

Sposób użycia: Pozostawić maskę na włosach na około 2 minuty.


Nr art.: MUE-6443
Zawartość: 25 ml
EAN: 42070771
Numer producenta: 6443
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: włosy wrażliwe, włosy normalne, włosy suche
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Ethylhexanoate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Potassium Sorbate, Parfum, Cetrimoniumchlorid, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Casein, Sodium Benzoate, Palmitoyl Hydrolyzed Milk Protein, Ethoxydiglycol, Citric Acid, Cocoyl Glutamic Acid, Hydrolyzed Milk Protein, Tocopherol (Vitamin E)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Maska do włosów z mleczkiem kokosowym