SWISS-O-PAR Maska do włosów z ekstraktem z końskiego szpiku, 25 ml

Miękkość i ochrona przed przesuszeniem

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(199,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych i zniszczonych włosów
  • Z D-pantenolem, bez silikonów
  • Ułatwia rozczesywanie i nadaje jedwabisty blask

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

SWISS-O-PAR Maska do włosów z ekstraktem z końskiego szpiku, 25 ml 4,99 zł (199,60 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 77,99 zł
Opis

Maska do włosów z ekstraktem z końskiego szpiku marki SWISS-O-PAR to intensywnie pielęgnująca kuracja do suchych i zniszczonych włosów. Wygładza powierzchnię włosów i skutecznie chroni je przed przesuszeniem.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do zniszczonych włosów: Zapewnia ukierunkowaną pielęgnację suchych i osłabionych włosów.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera D-pantenol, nie zawiera silikonów i bazuje na nietłustych emulgatorach.
  • Łatwiejsze rozczesywanie: Ułatwia rozczesywanie i wygładza powierzchnię włosów.
  • Miękkość i blask: Pozostawia włosy miękkie i nadaje im jedwabisty połysk.
  • Objętość i elastyczność: Nadaje włosom wyczuwalną pełnię i elastyczność.

Sposób użycia: Po umyciu równomiernie rozprowadzić na włosach, pozostawić na około 2 minuty, a następnie spłukać letnią wodą.


Nr art.: MUE-7348
Zawartość: 25 ml
EAN: 4104260073005
Numer producenta: 7348
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: włosy zniszczone, włosy suche
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimoniumchlorid, Panthenol, Coco-Betaine, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Isopropanol, Lanolin Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Spinal Cord Extract, Sodium Chloride, Parfum, Potassium Sorbate, Citric Acid, Cetrimonium Bromide, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinon, Ascorbyl Palmitate, Sodium Sulfate, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, CI 15510, CI 47005

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Maska do włosów z ekstraktem z końskiego szpiku