SWISS-O-PAR Głęboko oczyszczający szampon, 250 ml

Dokładne oczyszczanie dla czystych i naturalnie lśniących włosów

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(75,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z ekstraktem z limonki
  • Usuwa pozostałości i osady

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

SWISS-O-PAR Głęboko oczyszczający szampon, 250 ml 18,99 zł (75,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 82,99 zł
Opis

Głęboko oczyszczający szampon marki SWISS-O-PAR jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów i dokładnie usuwa pozostałości produktów do stylizacji oraz osady pochodzące ze środowiska. Pozostawia włosy czyste i nadaje im naturalny blask.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiedni do każdego typu włosów.
  • Głębokie oczyszczanie: Skutecznie usuwa pozostałości produktów do stylizacji oraz osady pochodzące ze środowiska.
  • Z ekstraktem z limonki: Formuła zawiera cenny ekstrakt z limonki.
  • Uczucie czystości: Pozostawia włosy czyste i nadaje im blask.
  • Do codziennego stosowania: Odpowiedni do codziennego mycia włosów.

Nr art.: MUE-7350
Zawartość: 250 ml
EAN: 4104260073500
Numer producenta: 7350
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Głęboko oczyszczający szampon

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder