Stay Well 98% Aloe Soothing Gel, 250 ml

Przyjemna pielęgnacja ciała i twarzy na co dzień

Nowość w sklepie!

31,99 zł

(127,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego typu skóry
  • Lekka żelowa konsystencja
  • Z 98% aloesu i wąkrotką azjatycką

Kupowane często z NIVEA MEN Balsam do ciała, 250 ml

Stay Well 98% Aloe Soothing Gel, 250 ml 31,99 zł (127,96 zł / l)
NIVEA MEN Balsam do ciała, 250 ml 23,99 zł (95,96 zł / l)
Cena całkowita: 55,98 zł
Opis

98% Aloe Soothing Gel marki Stay Well to żel do ciała odpowiedni do każdego typu skóry, który można stosować również na twarz. Lekka żelowa konsystencja łatwo się rozprowadza i pozostawia przyjemne uczucie na skórze.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do każdego typu skóry: Odpowiedni do każdego typu skóry oraz do stosowania na twarz.
  • 98% aloesu: Zawiera wodę i sok z liści aloesu.
  • Starannie dobrane ekstrakty: Formuła zawiera wąkrotkę azjatycką (Centella Asiatica) oraz ekstrakt z czarnego owsa.
  • Lekka żelowa konsystencja: Łatwo się rozprowadza i pozostawia przyjemne uczucie na skórze.
  • Do codziennego stosowania: Odpowiedni do codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Nr art.: MUE-STA0125
Zawartość: 250 ml
EAN: 4745091443591
Numer producenta: STA0125
Marki: Stay Well
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Stay Well 98% Aloe Soothing Gel