s.Oliver Superior Men Deo Stick, 75 ml

Dezodorant w sztyfcie o męskim zapachu

55,00 zł

(733,33 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Drzewna nuta zapachowa
  • Niezawodna ochrona
  • Bezalkoholowy

Kupowane często z s.Oliver Men Deo Natural Spray, 150 ml

s.Oliver Superior Men Deo Stick, 75 ml 55,00 zł (733,33 zł / l)
s.Oliver Men Deo Natural Spray, 150 ml 36,99 zł (246,60 zł / l)
Cena całkowita: 91,99 zł
Opis

Niezawodna ochrona i świeżość z bezalkoholowym dezodoranttem w sztyfcie, który otuli Twoje pachy zapachem s.Oliver Superior.

Nr art.: MUE-858040
Zawartość: 75 ml
EAN: 4011700858422
Numer producenta: 858040
Marki: s.Oliver
Rodzaj skóry: skóra normalna
Nuty zapachowe: drzewny
Bez: Alkoholu
Nuta głowy: bergamota, grejpfrut
Nuta serca: Korzeń irysa, Wetiwer
Nuta bazy: balsam
Zastosowanie: Nałóż dezodorant w sztyfcie równomiernie i cienko na całą pachę i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z ubraniem. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Składniki (INCI)

Propylene Glycol, Butylene Glycol, Aqua, Dipropylene Glycol, Peg-4, Sodium Stearate, Parfum, Ethylhexylglycerin, Linalool, Limonene, Cumarin, Citronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol

Informacje prawne
Producent: MÄURER & WIRTZ GmbH & Co. KG, Zweifaller Straße 120, 52224, Stolberg, Niemcy, www.m-w.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla s.Oliver Superior Men Deo Stick