Sodasan Ekologiczna ściereczka, 2 szt.

Wytrzymała ściereczka o doskonałej chłonności

Nowość w sklepie!

7,99 zł

(4,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • 2 sztuki w zestawie
  • Można prać w temperaturze 60°C
  • W 100% kompostowalne

Kupowane często z Sodasan Płyn do zmywania naczyń Sensitiv, 500 ml

Sodasan Ekologiczna ściereczka, 2 szt. 7,99 zł (4,00 zł / szt.)
Sodasan Płyn do zmywania naczyń Sensitiv, 500 ml 12,99 zł (25,98 zł / l)
Cena całkowita: 20,98 zł
Opis

Szukasz ekologicznych akcesoriów do sprzątania?
Biodegradowalne ściereczki gąbczaste od sodasan są wykonane z naturalnych włókien celulozy i bawełny oraz cechują się niezwykłą trwałością i wytrzymałością. Nie zawierają dodatków chemicznych, są wyjątkowo chłonne i pomagają w sprzątaniu w całym gospodarstwie domowym Po użyciu można je łatwo prać w pralce i używać ponownie. Po ich całkowitym zużyciu możesz spokojnie wyrzucić je do odpadów organicznych, gdzie ulegną całkowitemu rozkładowi ze względu na ich naturalne materiały.

  • Biodegradowalne
  • W 100% rozkładalne zgodnie z testem EMPA
  • Wytrzymałe i niestrzępiące się
  • Bez grzybobójczych środków zmiękczających
  • Wyprodukowane z surowców odnawialnych
  • Banderola wykonana w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu

Uwaga:

  • Ściereczki gąbczaste można prać w pralce w temperaturze do 60°C.
  • Po zakończeniu okresu użytkowania wyrzucić do kompostownika lub do odpadów organicznych.
Nr art.: XBO-SO-518
Zawartość: 2 szt.
EAN: 4019886005173
Numer producenta: 518
Marki: Sodasan
Efekt czyszczenia: Przeciw brudowi
Certyfikaty: PETA approved
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sodasan GmbH, Rudolf-Diesel-Str. 19, 26670, Uplengen, Niemcy, mg@sodasan.com, www.sodasan.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sodasan Ekologiczna ściereczka