sebamed Szampon przeciwłupieżowy, 200 ml

Nadaje się do codziennego mycia włosów

32,99 zł

(164,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla wrażliwej skóry głowy
  • Oczyszcza dzięki łagodnej formule
  • Nie zawiera mydła i silikonów

Kupowane często z sebamed Odżywka do włosów, 200 ml

sebamed Szampon przeciwłupieżowy, 200 ml 32,99 zł (164,95 zł / l)
sebamed Odżywka do włosów, 200 ml 18,99 zł (94,95 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Łupież we włosach i na skórze głowy może być sporym obciążeniem dla osób nim dotkniętych. Pomocny może okazać się jednak szampon przeciwłupieżowy sebamed. Łagodna formuła z Piroctone Olamine delikatnie pielęgnuje włosy i skórę głowy bez mydła i silikonów.

Nr art.: MUE-308809
Zawartość: 200 ml
EAN: 4103040051691
Numer producenta: 308809
Marki: sebamed
Rodzaj włosów: wrażliwa skóra głowy, włosy normalne, włosy z łupieżem
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Barwników, Mikroplastików, Olejów mineralnych, Parabenów, Parafiny, Mydła, Silikonów, Nanocząsteczek
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Piroctone Olamine, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Lactate, Parfum, Glycol Distearate, Hydroxypropyl Oxidized Starch Pg-Trimonium Chloride, Sodium Citrate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-4, Citric Acid, Pinene, Glycerin

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sebapharma GmbH & Co., Binger Straße 80, 56154 , Bad Salzig, Niemcy, www.sebamed.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla sebamed Szampon przeciwłupieżowy