Santé – naturally. Soft in Seconds Instant Hydration Hand & Nail Cream, 75 ml

Odżywczy krem pielęgnacyjny do dłoni i skórek

13,99 zł

(186,53 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do każdego typu skóry
  • Szybko wchłaniająca się konsystencja
  • Nawilża
  • Przyjazny dla pH skóry i bez alkoholu

Kupowane często z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Santé – naturally. Soft in Seconds Instant Hydration Hand & Nail Cream, 75 ml 13,99 zł (186,53 zł / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml 32,99 zł (549,83 zł / l)
Cena całkowita: 46,98 zł
Opis

Soft in Seconds Instant Hydration Hand & Nail Cream zapewnia szybko wchłaniającą się, natychmiastową pielęgnację każdego typu skóry. Dzięki formule z gliceryną, masłem shea i betainą krem do rąk długotrwale nawilża dłonie oraz skórki i skutecznie chroni je przed wysuszeniem. Dla wyraźnie miękkich, intensywnie wypielęgnowanych dłoni w mgnieniu oka.

Najważniejsze cechy produktu:

  • odpowiedni do każdego typu skóry
  • długotrwale nawilża i chroni
  • pielęgnuje dłonie i skórki – szybko się wchłania
  • przyjazna dla pH skóry, wegańska formuła bez alkoholu
  • z gliceryną, betainą i masłem shea
Nr art.: XEC-LOGO-42373
Zawartość: 75 ml
EAN: 4025089010197
Numer producenta: 42373
Marki: Santé – naturally.
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Alkoholu, Alkoholu etylowego
Certyfikaty: NaTrue
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Glycerin Soja Oil[1], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Zea Mays Starch, Betaine, Xanthan Gum, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Lactate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum[2], Linalool[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Citronellol[2], Citral[2], Citrus Bergamia Peel Oil[2], Pinene[2]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. z naturalnych olejków eterycznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Niemcy, post@logocos.de, www.logocos.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Santé – naturally. Soft in Seconds Instant Hydration Hand & Nail Cream