Purederm Nose Pore Strips Green Tea, 6 szt.

Łatwe oczyszczanie porów w okolicy nosa

Nowość w sklepie!

20,99 zł

(3,50 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z ekstraktem z zielonej herbaty i oczaru wirginijskiego
  • Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

Purederm Nose Pore Strips Green Tea, 6 szt. 20,99 zł (3,50 zł / szt.)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 93,99 zł
Opis

Nose Pore Strips Green Tea marki Purederm to plastry oczyszczające pory w okolicy nosa, odpowiednie do każdego rodzaju skóry. Usuwają zanieczyszczenia i nadmiar sebum oraz pomagają pozostawić skórę czystą i zadbaną.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do każdego rodzaju skóry: Odpowiednie do każdego typu skóry.
  • Zielona herbata i oczar wirginijski: Formuła zawiera ekstrakt z zielonej herbaty i oczaru wirginijskiego.
  • Oczyszczanie porów: Pomagają usuwać zanieczyszczenia i nadmiar sebum z okolicy nosa.
  • Łatwa aplikacja: Proste w użyciu, wystarczy jeden krok.
  • Uczucie czystej skóry: Pomagają usuwać niedoskonałości i pozostawiają skórę zadbaną.

Nr art.: MUE-ADS261
Zawartość: 6 szt.
EAN: 8809052586539
Numer producenta: ADS261
Marki: Purederm
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: ADWIN KOREA CORP., 212 Yeoksam-ro, Gangnam-gu, Seoul (06227), 06227, Seoul, Korea Południowa, adwinkor.gobizkorea.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Purederm Nose Pore Strips Green Tea