PRIMAVERA Balsam pod prysznic „Radość życia”, 200 ml

Delikatnie oczyszczający balsam pod prysznic

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(229,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Z olejkami eterycznymi
  • Nuty limonki i imbiru
  • Pielęgnacja o pH neutralnym dla skóry

Kupowane często z PRIMAVERA Glücksgefühle mleczko do ciała, 200 ml

PRIMAVERA Balsam pod prysznic „Radość życia”, 200 ml 45,99 zł (229,95 zł / l)
PRIMAVERA Glücksgefühle mleczko do ciała, 200 ml 92,00 zł (460,00 zł / l)
Cena całkowita: 137,99 zł
Opis

Ten kremowy balsam pod prysznic marki PRIMAVERA wyjątkowo delikatnie oczyszcza skórę i pozostawia ją aksamitnie miękką. Pobudzająca kompozycja naturalnych olejków eterycznych z limonki, imbiru i grejpfruta szybko wypełnia łazienkę świeżym zapachem. Łagodna formuła ma pH neutralne dla skóry i wyróżnia się wysoką tolerancją.

Nr art.: XEC-PRIM-26631
Zawartość: 200 ml
EAN: 4086900266315
Numer producenta: 26631
Marki: PRIMAVERA
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Pentylene Glycol, Parfum[2], Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Zinziber Officinalis Root Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Lemongrass Oil[1], Lactic Acid, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Levulinic Acid, Glycerin, Sodium Levulinate, Carrageenan, Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Camphor[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Geranyl Acetate[2]

  1. kontrolowana uprawa organiczna
  2. naturalny składnik olejków eterycznych
Informacje prawne
Producent: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Niemcy, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PRIMAVERA Balsam pod prysznic „Radość życia”