PHYTORELAX LABORATOIRES Lux Lift Argan 2in1 Illuminating Scrub Mask, 75 ml

Pozostawia skórę czystą, gładką i promienną

41,99 zł

(559,87 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Maska i peeling do twarzy
  • Delikatnie mikrozłuszcza
  • Kremowa formuła

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Sebum Aloe Vera Purifying Face Cleansing Gel, 200 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Lux Lift Argan 2in1 Illuminating Scrub Mask, 75 ml 41,99 zł (559,87 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Sebum Aloe Vera Purifying Face Cleansing Gel, 200 ml 41,99 zł (209,95 zł / l)
Cena całkowita: 83,98 zł
Opis

Lux Lift Argan 2in1 Illuminating Scrub Mask marki PHYTORELAX LABORATORIES łączy działanie maski z delikatnym efektem złuszczającym.
Kremowa konsystencja delikatnie mikrozłuszcza powierzchnię skóry oraz zapewnia jej odżywienie i blask. Produkt łatwo się spłukuje i nie pozostawia uczucia suchości ani ściągnięcia. Po użyciu twarz wygląda na czystszą, gładszą i bardziej promienną.

Sposób użycia

  • Nałożyć maskę na oczyszczoną skórę, omijając okolice oczu i ust.
  • Pozostawić na 5 minut w przypadku skóry wrażliwej lub na 7 minut w przypadku skóry normalnej, a następnie delikatnie masować, aby wspomóc złuszczanie.
  • Dokładnie spłukać letnią wodą.
  • Zaleca się stosowanie raz lub dwa razy w tygodniu.
Nr art.: HAR-6016011
Zawartość: 75 ml
EAN: 8030976016011
Numer producenta: 6016011
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra zmęczona
Właściwości produktu: Vegan
Zastosowanie: Wmasuj okrężnymi ruchami w zwilżoną skórę twarzy, omijając okolice oczu i ust, a następnie dokładnie spłucz. Stosuj maksymalnie 1-2 razy w tygodniu.
Składniki (INCI)

Aqua, Cellulose, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Caolin Clay, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Orbignya Oleifera Oil, Zinc Oxide, Almond/Borage/Linseed/Olive Acids Glycerides, Sodium Lauroyl Glutamate, Xanthan Gum, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Dehydroacetate, Ethylhexylglycerin, Sodium Phytate

  1. z upraw ekologicznych
Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Lux Lift Argan 2in1 Illuminating Scrub Mask

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder