PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 04. Bond Restore Thermoprotector Spray, 180 ml

Spray do stylizacji prostownicą, suszarką lub lokówką

41,99 zł

(233,28 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 180 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych
  • Z hydrolizowaną keratyną
  • Pomaga chronić włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Volume & Shine Spray, 100 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 04. Bond Restore Thermoprotector Spray, 180 ml 41,99 zł (233,28 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Volume & Shine Spray, 100 ml 35,17 zł (351,70 zł / l)
Cena całkowita: 77,16 zł
Opis

Keratin Plex 04. Bond Restore Thermoprotector Spray marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do ochrony zniszczonych włosów przed nadmiernym działaniem wysokiej temperatury podczas suszenia i stylizacji.

Formuła z EXTRACELL™ PLEX i hydrolizowaną keratyną tworzy na długościach warstwę ochronną. Pomaga zachować blask włosów i poprawić ich wygląd po stylizacji.

Nr art.: HAR-6029639
Zawartość: 180 ml
EAN: 8030976029639
Numer producenta: 6029639
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, puszące się włosy, włosy zniszczone
Bez: Olejów mineralnych
Zastosowanie: Spryskaj suche lub osuszone ręcznikiem włosy przed suszeniem lub przed użyciem urządzeń do stylizacji na ciepło. Nie spłukuj.
Składniki (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Hydrolyzed Keratin, Trideceth-5, Saccharomyces Lysate, Trideceth-9, Glycerin, Cetrimoniumchlorid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Polysorbate-20, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Citronellal, Dehydroacetic Acid

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 04. Bond Restore Thermoprotector Spray