PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 01. Bond Restore Intensive Treatment, 150 ml

Do stosowania przed lub po myciu włosów raz w tygodniu

47,99 zł

(319,93 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych
  • Z EXTRACELL™ PLEX i keratyną
  • Pomaga poprawić wygląd włókna włosa

Kupowane często z ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 01. Bond Restore Intensive Treatment, 150 ml 47,99 zł (319,93 zł / l)
ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml 12,99 zł (32,48 zł / l)
Cena całkowita: 60,98 zł
Opis

Keratin Plex 01. Bond Restore Intensive Treatment marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do włosów zniszczonych, również wskutek koloryzacji i zabiegów chemicznych. Formuła z EXTRACELL™ PLEX i hydrolizowaną keratyną pomaga odbudować uszkodzone wiązania we włóknie włosa i chronić włosy przed dalszymi uszkodzeniami.

Sposób użycia

  • Zaleca się stosowanie produktu raz w tygodniu.
  • Przed myciem: zwilżyć włosy i osuszyć je ręcznikiem, a następnie rozprowadzić produkt od nasady po końcówki. Pozostawić na 10–60 minut, dokładnie spłukać i umyć włosy szamponem.
  • Po myciu: rozprowadzić produkt na długościach i końcówkach, pozostawić na 3–5 minut, dokładnie spłukać i wysuszyć włosy.
Nr art.: HAR-6029608
Zawartość: 150 ml
EAN: 8030976029608
Numer producenta: 6029608
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, włosy zniszczone
Bez: Olejów mineralnych
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Hydrolyzed Keratin, Saccharomyces Lysate, Amodimethicone, Coco Caprylate/Caprate, Saccharide Isomerate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium 7, Lactic Acid, Phenoxyethanol, C12-14 Aec-Alketh-5, C12-14 Sec-Alketh-7, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Linalool, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 01. Bond Restore Intensive Treatment

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder