PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color 5in1 Hair Mask Spray, 150 ml

Spray do stosowania ze spłukiwaniem lub bez

41,99 zł

(279,93 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów farbowanych i poddawanych zabiegom
  • Z hydrolizowaną keratyną i aminokwasami
  • Pomaga chronić włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Kupowane często z ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color 5in1 Hair Mask Spray, 150 ml 41,99 zł (279,93 zł / l)
ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml 12,99 zł (32,48 zł / l)
Cena całkowita: 54,98 zł
Opis

Keratin Color 5in1 Hair Mask Spray marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do włosów farbowanych i poddawanych zabiegom. Formuła z hydrolizowaną keratyną i aminokwasami otula długości, pomaga chronić je przed wysoką temperaturą podczas stylizacji oraz zachować ich blask.

Spray tworzy na długościach warstwę ochronną i może być stosowany ze spłukiwaniem lub bez, w zależności od potrzeb.

Sposób użycia

  • Ze spłukiwaniem: po umyciu włosów rozprowadzić spray na wilgotnych włosach, od długości po końcówki. Delikatnie wmasować, pozostawić na 3–5 minut, a następnie dokładnie spłukać.
  • Bez spłukiwania: nałożyć niewielką ilość na wilgotne lub suche włosy, wmasować i rozczesać. Nie spłukiwać.
Nr art.: HAR-6025280
Zawartość: 150 ml
EAN: 8030976025280
Numer producenta: 6025280
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy farbowane
Bez: Olejów mineralnych, Barwników syntetycznych
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Amodimethicone, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Sodium Pca, Sodium Lactate, Arginin, Aspartic Acid, Pca, Glycine, Alanine, Serin, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Phenoxyethanol, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Limonene, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Linalool, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Citronellal, Citral, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Color 5in1 Hair Mask Spray