PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid Deep Hydration Hair Mask, 250 ml

Kremowa maska pozostawiająca włosy miękkie i pełne blasku

41,99 zł

(167,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych
  • Z kwasem hialuronowym
  • Nawilża bez obciążania

Kupowane często z ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid Deep Hydration Hair Mask, 250 ml 41,99 zł (167,96 zł / l)
ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml 12,99 zł (32,48 zł / l)
Cena całkowita: 54,98 zł
Opis

Hyaluronic Acid Deep Hydration Hair Mask marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczona do włosów suchych i odwodnionych. Kremowa formuła z kwasem hialuronowym nawilża długości bez ich obciążania. Po użyciu włosy wyglądają na bardziej miękkie, pełne blasku i łatwiejsze do rozczesywania.

Nr art.: HAR-6030031
Zawartość: 250 ml
EAN: 8030976030031
Numer producenta: 6030031
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: puszące się włosy, włosy suche
Bez: Olejów mineralnych
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Orbignya Oleifera Oil, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Amodimethicone, Glycerin Soja Oil, Beta-Carotene, Daucus Carota Sativa Root Extract, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Sodium Citrate

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid Deep Hydration Hair Mask