PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Multifunction Spray Treatment, 150 ml

Pomaga chronić długości przed ciepłem suszarki i prostownicy

40,99 zł

(273,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Z olejem kokosowym
  • 10 korzyści w jednym kroku
  • Kuracja bez spłukiwania

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Multifunction Spray Treatment, 150 ml 40,99 zł (273,27 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml 35,17 zł (140,68 zł / l)
Cena całkowita: 76,16 zł
Opis

Coconut Multifunction Spray Treatment marki PHYTORELAX LABORATORIES łączy 10 korzyści w jednym produkcie bez spłukiwania przeznaczonym do włosów suchych i zniszczonych.

Formuła z olejem kokosowym pomaga:

  1. poprawić wygląd suchych i zniszczonych włosów oraz je chronić
  2. nadać włosom blask
  3. chronić przed wysoką temperaturą prostownicy i suszarki
  4. nadać miękkość i jedwabistość
  5. podkreślić i chronić kolor włosów
  6. ułatwić stylizację i prostowanie
  7. ułatwić rozczesywanie włosów
  8. ograniczyć puszenie
  9. pomagać zapobiegać rozdwajaniu końcówek
  10. nadać włosom pełniejszy wygląd i objętość

Praktyczna kuracja pozostawia włosy miękkie, pełne blasku i łatwiejsze do stylizacji.

Nr art.: HAR-6011955
Zawartość: 150 ml
EAN: 8030976011955
Numer producenta: 6011955
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry, puszące się włosy, włosy zniszczone, włosy suche
Zastosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Amodimethicone, Lactic Acid, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Ethylhexylglycerin, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Cumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Multifunction Spray Treatment

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder