PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Nourishing Shampoo, 250 ml

Z olejem arganowym dla jedwabiście miękkich włosów

35,17 zł 37,99 zł -7%

(140,68 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych i osłabionych
  • Delikatnie oczyszcza
  • Nadaje miękkość i połysk

Kupowane często z Plantur Plantur 21 #longhair Odżywcza odżywka, 175 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Nourishing Shampoo, 250 ml 35,17 zł (140,68 zł / l)
Plantur Plantur 21 #longhair Odżywcza odżywka, 175 ml 36,99 zł (211,37 zł / l)
Cena całkowita: 72,16 zł
Opis

Argan Nourishing Shampoo marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony również do włosów zniszczonych i osłabionych.
Oczyszcza włosy, a dzięki formule z olejem arganowym pozostawia je miękkie, jedwabiste i pełne blasku.

Nr art.: HAR-6008191
Zawartość: 250 ml
EAN: 8030976008191
Numer producenta: 6008191
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, włosy zniszczone
Bez: Olejów mineralnych, Parabenów, Silikonów, Barwników syntetycznych, SLES
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Coco Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycol Distearate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Parfum, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Benzoic Acid, Citric Acid, Ethylhexylglycerin

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Argan Nourishing Shampoo