Persil Deep Clean Universal - proszek do prania, 90 prań, 4,95 kg

Promienna czystość i świeży zapach prania

Nowość w sklepie!

141,00 zł

(28,48 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4,95 kg

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Skuteczny przeciw plamom w głębi włókien
  • Wnika głęboko we włókna
  • Świeży zapach prania i pralki

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Persil Deep Clean Universal - proszek do prania, 90 prań, 4,95 kg 141,00 zł (28,48 zł / kg)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 155,99 zł
Opis

Deep Clean Universal - proszek do prania, 90 prań marki Persil to skuteczny uniwersalny detergent, który zapewnia promienną czystość prania. Jego formuła skutecznie usuwa nawet uporczywe plamy i drobne cząsteczki zabrudzeń.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Dogłębnie działająca formuła: Wnika głęboko we włókna, aby skutecznie usuwać uporczywe plamy i nawet najmniejsze cząsteczki zabrudzeń.
  • Promienna czystość: Zapewnia dokładnie wyprane ubrania.
  • Świeży zapach: Pozostawia przyjemny, świeży zapach na ubraniach i w pralce.

Nr art.: MUE-2952420
Zawartość: 4,95 kg
EAN: 9000101805291
Numer producenta: 2952420
Marki: Persil
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

15 –30% wybielacz na bazie tlenu, 5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, zeolity, fosforany, polikarboksylany, enzymy, rozjaśniacze optyczne, zapachy (linalol)

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Persil Deep Clean Universal - proszek do prania, 90 prań

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder