Odol White+ - pasta do zębów, 75 ml

Dokładne oczyszczanie zębów i ochrona przed próchnicą

Nowość w sklepie!

15,99 zł

(213,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej higieny jamy ustnej
  • Delikatna dla szkliwa
  • Ochrona przed próchnicą i przebarwieniami

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol White+ - pasta do zębów, 75 ml 15,99 zł (213,20 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 28,98 zł
Opis

White+ - pasta do zębów marki Odol zapewnia ochronę 3w1 w codziennej higienie jamy ustnej i pozostawia uczucie czystości oraz zadbania.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Oczyszczanie i ochrona szkliwa: Oczyszcza powierzchnię zębów, pozostając jednocześnie delikatna dla szkliwa.
  • Ochrona przed próchnicą: Przy szczotkowaniu dwa razy dziennie wspiera ochronę przed próchnicą.
  • Promienny wygląd zębów: Pomaga usuwać przebarwienia i wspiera naturalną biel zębów.
  • Kompleksowa pielęgnacja: Pielęgnuje dziąsła i pomaga zachować świeży oddech.

Nr art.: MUE-60000000206084
Zawartość: 75 ml
EAN: 5054563207111
Numer producenta: 60000000206084
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Peg-6, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Alumina, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Carrageenan, Sodium Fluoride[1], Sodium Saccharin, Sodium Hydroxyde, Limonene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Enthält Natriumfluorid (1450 ppm F.).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol White+ - pasta do zębów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder