Odol Senses - pasta do zębów z eukaliptusem, 75 ml

Dokładne oczyszczanie zębów i świeży oddech każdego dnia

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(253,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej higieny jamy ustnej
  • Z eukaliptusem, limonką i miętą
  • Ochrona 3w1 z fluorkiem sodu

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol Senses - pasta do zębów z eukaliptusem, 75 ml 18,99 zł (253,20 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 31,98 zł
Opis

Senses - pasta do zębów z eukaliptusem marki Odol jest przeznaczona do codziennej higieny jamy ustnej i zapewnia dokładne oczyszczanie zębów oraz świeże uczucie w jamie ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Kompleksowa ochrona: Zapewnia ochronę 3w1 dla zębów.
  • Ochrona przed próchnicą: Zawiera fluorek sodu pomagający zapobiegać próchnicy.
  • Orzeźwiający smak: Łączy smak eukaliptusa, limonki i mięty.
  • Pielęgnacja dziąseł: Przy regularnym stosowaniu wspiera utrzymanie zdrowych dziąseł.
  • Wzmocnienie zębów: Wzmacnia zęby i oczyszcza ich powierzchnię.

Nr art.: MUE-60000000206276
Zawartość: 75 ml
EAN: 5054563209115
Numer producenta: 60000000206276
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Xanthan Gum, Peg-6, Sodium Fluoride[1], Alumina, Sodium Saccharin, Carrageenan, Limonene, Citral, CI 77492, CI 74260, CI 74160

  1. Enthält Natriumfluorid (1450 ppm F.).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol Senses - pasta do zębów z eukaliptusem